,,Dělej si co chceš. Ale pamatuj si, že Smrti neunikneš!"

Únor 2012

členka Sovích- Jasná tlapa

25. února 2012 v 17:35 | Trolejbus |  Soví klan


Muhaha! Další hrůza v malování!!

anketa číslo 11

22. února 2012 v 12:50 | Trolejbus |  Ankety a bleskovky
Hmm.Tato anketa je o profilech členů.. Víte,v těch mých kresbách se dle mého názoru dokonce zhoršuju:

Dragonstárka v PS
O něco lepší Silverstreamka v malování
Proto se zde ptám: šablony nebo mé kresby?

Kapitola 10-Osudová bitva-část III

21. února 2012 v 14:59 | Trolejbus |  Klan

Jiskřivý klan

Klan už dlouho putoval po městě. Všichni již byli unavení. " Jiskřivá, kam to vůbec, jdeme?" zeptala se Temná noc. " Přece do lesa… Musíme se něčím živit. "odpověděla Jiskřivá. " To radši budu žebrat od dvounožců!" prskla naštvaně Zářinka. " Tak to zkus, když jsi tak chytrá." Ušklíbl se Listovec na Zářinku. "Tak jo." Usmála se Zářinka. Zářinka si hned všimla dvounožce, který nesl krabici s kočičím žrádlem- pravděpodobně byl blázen do koček. Přiběhla k němu a zamňoukala. Dvounožec se otočil a všiml si roztomilé, zrzavé kočičky. Zářinka hnedka hladově zapískala. " Ty máš hlad, co? Tady máš." Řekl mile dvounožec a dal Zářince kousek žrádla. Zářivka hrdě přiběhla k Listovcovi. " No vidíš." Mňoukl, jakoby se nic nestalo. "Jdeme!" sykla Jiskřivá. Při cestě si Jiskřivá viděla několik zvláštně zbarvených koček. Písková kočka k ní popošla. "Co chceš?" prskla Jiskřivá.
Jiskřivá

"Spoj se se mnou, nebo dopadneš jako tento kocour." Řekla tajemně pískově zbarvená kočka a hodila před Jiskřivou malého mrtvého učedníka. "Styď se! Nechápu, proč zabíjíš jen tak malé kočky, které mají celý život před sebou!" zasyčela Temná noc. " Chceš taky takhle dopadnout!" zasyčela kočka. " Kdo vůbec, jsi?" zeptala se Jiskřivá. " Jsem Písečná hvězda a tohle jsou mí pomocníci." "Hm… Tak i tak se s tebou nespojíme! Vidíme tě poprvé v životě! A tvé kumpány neznáme!" prskla Jiskřivá. "Tvoje smůla." Řekla Písečná a vrhla se na Jiskřivou. Chytla jí za krk a hodila jí o kameny. Chňapla jí omráčenou Jiskřivou a řekla:" Vidíte? Spojte se a nic se vám nestane. Pokud opět odmítnete, tak taky můžete dopadnout." Řekla Písečná. Zástupce Jiskřivých, Ořech promluvil: " Dobře… Co tam, ale budeme dělat? A jak je to na dlouho?" " Budete se mnou proti jiným klanům bojovat. Bude to asi navždy…" odpověděla Písečná. " A tam budeme jenom bojovat? To snad ne!" prskla Zelená řeka
"To samozřejmě ne! Také záleží na vás, co budete dělat." Odpověděla. " Tak to bereme, ale necháš Jiskřivou žít!" mňoukl vážně Ořech. " Dobře, tady jí máte." Řekla Písečná a položila se již probouzející Jiskřivou.
"Jiskřivá!" sykl naláhavě Ořech. "Jsi v pořádku?" "Jo jsem." odpověděla Jiskřivá.
"Však se najde někdo,kdo ti bude roven a skončí to s tebou!" pskl Listovec.
"Odveďte ho." řekla klidně Písečná. Tmaví strakatí kocouři se rozběhli k Listovcovi.
Listovec přešel do obranářského postoje a prskl:" Já se nevzdám!"
"Nemachruj brácho!" zazubil se Ořech a vylezl na popelnice(samozřejmně,že byla zavřená XD)
Listovec si ho nevšímal a rezavě strakatému kocourovi rozsekl levou stranu obličeje.Dlouho se s něma nepiplal; Během je obešel a rozběhl se k Písečné. "To bych ti nedoporučoval!" zazubil se Ořech.
Listovec ho opět ignoroval a skočil na Písečnou.


ŽELEZNÝ KLAN

Začalo se stmívat. Šedobílý kocour zamířil k misce s vodou a napil se. Dvounožce neviděl ani neslyšel. Poté se podíval z okna přímo na les. Nevím, jestli to zvládnu. Řekl si v duchu šedobílý kocour jménem Johan. Měl totiž s klanem jít do lesa na průzkum přímo v noci. Hlavou se mu honily nejrůznější představy: Co když se už nevrátí, co když ho budou brát za odvážného, ale když tam nepůjde, tak ho budou brát za zbabělce? Co když někoho zachrání, třeba před divokou kočkou a klan mu bude zavázaný? Kdyby se nevrátil a byl by mrtev, jeho starší dvounožci by měli strach… " Já to zvládnu!" řekl si sám pro sebe a vyběhl kočičími dvířky na zahradu. Ale když si všiml lesa a přímo v noci, tak na chvíli ztuhl. V tom si všiml zlatohnědé kočičky. To musí být přece Packa! Uvědomil si Johan a začal běžet za ní.
"Takže přece jenom jdeš?" zazubila se Packa. " Přece nejsem srab! Divím se, že jdeš i ty, protože jsi docela mladá…" řekl Johan. " No a co? Já tady nebudu jenom postávat a jdu přes ten les přímo na mýtinu, kde se máme sejít!" sykla Packa

"Kde jsou ti dva?!" prskl Dexter. " Ještě asi jdou nebo si je někdo dal k večeři." Ušklíbla se na něj Sandy. "Víte co? Když tu nejsou, tak mezitím uděláme nějaký plán k útoku! Uděláme třeba něco, co dělá moje majitelka! Ona vždycky v jejích prackách drží takovou věc a na tu vždycky nějak mačká a na jedné bedně se tam pohybují různí dvounožci a všude lítá krev a kousíčky od části těl dvounožců!" sykla vesele Raketa. " A jak to chceš asi tak udělat?" ušklíbla se její učednice Bonnie. "Je to přece velmi jednoduché! Vezmeš si do tlamy nějakou ostrou věc a budeš s ní bodat do nepřítele."
Macek se na Raketu podíval a vypadalo,jako by chtěl říct,že je blázen a cvok.
"Dnes jsem tu přivedl dvě prašivé toulavky. Budem si na ně zkoušet boj."
"To ti jich není líto?" zeptala se Mourinka

Johan s Packou byli uprostřed podezřele tichého lesa... Až na jednu sovu která začala houkat. To však ani Johana s Packou neodradilo. V tom uslyšeli praskání větviček.
"Slyšel jsi to?" zeptala se Packa. "Jo. Radši půjdem rychlejším krokem. Praskání se přibližovalo.
A je to tady. Vykračuje si na nás nějaký lovec s touhou nás zneškodnit. Přežijem,nebo ne?řekl si v duchu Johan.

To utíká

20. února 2012 v 9:09 | Trolejbus |  Ostatní
Strašně to všecko utíká. Už je 20.2 a napsala jsem za celej únor jen 5 článků... To asi proto,že jsem prostě závislačka na hrách. No jo,Minecraft, různý střílečky,Howrse apd. Zkusím vužít toho,že není škola a nějak to dohnat buď kresbami(fůůůůůj),nabo kapitolami..
Klidně napište,co byste chtěli...

Sandstárka.


Nyní můžete

11. února 2012 v 8:56 | Trolejbus
Chtěli jste si přihlásit kočku s nadpřirozenýma barvama,ale nemohli jste? Nyní můžete,ale má to i svá omezení:
1. Zakládní barva nesmí být jasně nadpřirozená:


Tohle prostě neberu!!2. A zde je pár příkladů koček s nadpřirozenýma barvama,které můžete použít..:PS: Jestli tu kočku úplně mega přepláváte,že bude mít X vrstev,pravděpodobně si vyberu jen pár rysů!, které dejmetomu nakreslim!Děkuji za pochopení...

Kapitola 10-Osudová bitva-část II

3. února 2012 v 16:49 | Trolejbus

Tajemný klan"Levhartí měsíci, kdy bude ta bitva?" ptaly se kočky velitele. Levhartí už byl s pozice velitele vyčerpaný, ale však měl věrného zástupce Temného deště. Někteří Temného považovali za "druhého velitele".
"Nevím. Zítra má být schůzka a tam bude domluva, kdy zaútočíme, nebo jestli je necháme být!" sykl Levhartí měsíc. Některé překvapili jeho reakce, některé ne.
"Radši začněte trénovat své učedníky, místo toho, abyste ztrácely čas!" mňoukl vážně. Tři válečníci (Gepardí dráp, Měsíční liška, Veverčí lípa)jenom mrskli ocasem a raději odešli-nechtěli, aby z toho vznikla hádka a to s velitelem! Gepardí zpozoroval dovádějící učedníky- trénovali boj i běh. Na první pohled vypadali jako malá koťata.
"Začíná výcvik, už žádné hraní!" křikl na učedníky Gepardí dráp. Učedníci za Gepardím přiběhli.
" To nás budeš učit jenom ty?" ušklíbl se Keříček. " Ne, za chvíli všichni přijdou. Měli bychom trénovat boj…" řekl Gepardí. Začíná tu být nuda. Zkusím Gepardího trochu oživit! Řekl si v duchu Keříček. Začal se pomalu zezadu plížit za Gepardím drápem a poté na něj skočil.
"Keříčku, co to proboha děláš?!"prskl Gepardí a odhodil ho. " Zkouším skákání na nepřítele zezadu."mňoukl hrdě. "Už toho prosím tě nech! Nezveličuj se pořád!" osopil se na něj Větřík.
"Už toho nechte! Mám už vás po krk!" prskla mrzutě Veverčí lípa a učedníci sklapli. "Jdeme!"dodala Veverčí.
Po výcviku (pokračování příště)

Dračí klan


Ve školce bylo rušno. Válečníci raději šli lovit,matky marně koťata utišovaly. Krysokotě toho mělo už po krk a tajně vyběhl ze školky. Všiml si tajemně červených bobulek-bobule smrti. Vzpomněl si na to,jak jeho nová matka o těch bobulí říkala.,že jsou nebezpečné a ať se od ncih drží dál-když někdo tyto bobule sní,zemře. Krysokotě si pár bobulí vzal opatrně do tlamy tak,aby je nespolkl. "Uvidíme,co se stane Ohňokotěti." řekl si v duchu. Ohňokotě je otravně pískalo.
"Na, léčitelka mi je dala a řekla mi,ať ti je dám. Prý ti bude líp." mňouklo Krysokotě a odešlo se schovat. Ohňokotě už se chystal bobule sežrat,ale jeho matka,Záhadná touha ho naštěstí zastavila.
"Ne,nejez to!" vřískla a hned odhodila bobule stranou. Někteří učedníci a válečníci se tam přišli podívat.
"Co se těm upištěncům zas stalo?!"prskla rozhořčeně Gepardka. "Přesně!" souhlasil Zmrzlotina. Matky se na ně zamračeně podívaly-přece tak jako koťata otravně pištěli,ne?
"Mé kotě málem snědlo bobule smrti!" sykla Záhadná. Krysokotě se uchychtlo,pobavilo ho to,že jedno kotě udělalo pěkný rozruch!
"Jak se to sem dostalo?" zeptala se zvědavě Černá tlapka(Čierna labka)
"Jak to asi tak máme vědět?" zavrtěl havou Pískovník
"Já si myslím,že to byl nějáký tulák!" prosadil svůj názor Zmrzlotina. Všichni souhlasně přikývli i velitelka,ale jak se sem dostal...?

Rozpis všech klanů 1(když jsou klany spojeny v bitvě)- válečníci

3. února 2012 v 8:41 | Trolejbus |  Klan
Táááák. Uvidíme,o kolik to bude rozdíl :P
Velitelé
Levhartí měsíc-žlutý kocour s hědými fleky(9 životů-)
Popelavý měsíc-dlouhosrstý šedivý kocour(8 životů)
Dešťová hvězda-hnědobílá kočka(8životů?)

Flag Counter