,,Dělej si co chceš. Ale pamatuj si, že Smrti neunikneš!"

Kontinenty Tevianu

24. srpna 2013 v 12:34 | Sandstar/Reedy |  Teva Sféra
Hah, konečně jsem zvedla svoji línou prdel a šla jsem sepsta nějakou píčovinu o Tevianu. Dnes to bude o kontinentech. ^^

Jak na planetě Zemi, tak i v Tevianu jsou kontinenty. Zatím byly objeven pouze tři. Mandal, Einran a Flying Hills.

Kontinenty obecně
Kontinenty jsou pojmenovány po 'vládnoucím' zvířeti daného kontinentu(nikoli naopak). Na Mandalu vládne Mandara, na Einranu Einranus velký. Flying Hills není pojmenovaný po vládnoucím zvířeti, poněvadž je to nově objevený kontinent, čili nebylo nejsilnější zvíře kontinentu objeveno. Je také možné, že název 'Flying Hills' zůstane navždy.
Každý kontinent je něčím charakteristický. Mandal je například charakteristický svými rozsáhlými lesy a obecně nedotčenou přírodou(vyjma ostrova Sandánie c:). Einran je charakteristický rozsáhlými pouštěmi a také horskou krajinou. Flying Hills je charakteristický okřídlenou zvěří a létajícími ostrůvky a předměty.

Jak byly kontinenty objeveny?
Kontinent se oficiálně bere jako objevený, když na něj "narazí" 'vědci' ze Sandánie(Jedna z mála míst, kde je technika na nějaké úrovni). Sandánie se nachází na Mandalu, což znamená, že se za 'objevené' nepočítá.
~Objevení Einranu[stručně!]~
Jednoho dne, kdy sandanijští putovníci pluli svou loďkou na moři, se ztrhla bouře. Všude okolo nich byla neprostupná tma. Jakmile do lodi narazilo něco velkého(pravěpodobně nějaké random mořské zvíře), členové posádky omdleli (O.o).
Však přežili. Jejich těla ležela na pláži. A první, co uviděli, byla zvědavá smečka mladých Diodonů pouštních a rozhlelá, rudá poušť.
Členové posádky pojmenovali tento kontinent "Red Arid".
~Objevení Flying Hills připíšu později, protože ani nevím, jak ho vlastně objevili.:D ~

*Budu psát o konkrétních kontinentech samostatných článcích*

Icehell
 


Komentáře

1 Eliška Poníková Eliška Poníková | 25. srpna 2013 v 18:32 | Reagovat

OuO To zní cool. V Lunarii... Um, ani nevím kolik je tam kontinentů ._. Tak daleko jsem se ještě nedostala. Spíš domýšlím postavy, než svět kolem nich. A elementy /áno, sama jsi viděla různá rituální místa v mapě v mc/.

2 Lea Lea | 26. srpna 2013 v 17:04 | Reagovat

Wow. Tam bych chtěla žít!
V mém světě nemám kontinenty moc vymyšlené, ale vím, že tam je jedno místo ,kde je obloha růžová, listy a tráva modrá. Všude louky a jeden obrovský, fialový strom. O.o :D

3 Sandstar Sandstar | 27. srpna 2013 v 16:34 | Reagovat

[1]: Já spíš domýšlím svět kolem nich, než postavy. Od prostředí můžu odvodit trošku jejich život, či jak to říct :D

4 Sandstar Sandstar | 28. srpna 2013 v 12:31 | Reagovat

[2]: Ne, nechtěla bys tam žít.  Tedy, pokud Ti vyhovuje místo, kde často bojuješ o přežití c:(Ale co, ještě je tu Sandánie)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter