,,Dělej si co chceš. Ale pamatuj si, že Smrti neunikneš!"

Březen 2014

Obrázky

14. března 2014 v 19:22 | Stjörnurnar |  Teva Sféra
Sýr.
Omlouvám se, že jsem vám zatím nepřidala nový příběh. Ale já vážně nevím, jak porkačovat. :-D :-( Tak vám alespoň pošlu obrázky koček z jednoho příběhu, který se mi vyvíjí v hlavě. :-) Berte prosím v úvahu, že jsem je zatím ani nepojmenovala... .___. :-((((((((((( A taky to, že ty charaktery jsou ve skutečnsti vokřídlený, jenom jsem líná ty křídla kreslit


LP - KZaB - Kapitola 12

6. března 2014 v 13:12 | ReedySandstar |  Klan
Předchozí kapitola zde

Úryvky

1. března 2014 v 18:46 | ReedySandstar |  Teva Sféra
Mám chuť sem psát různé úryvky z různých příběhů, takže... Tak :-D Zatím sem vrznu jenom 3 úryvečky. c':
--------
Stříbrný kocour se kolem sebe rozhlédl a zavětřil. Po chvíli sebou škubl a ohlédl se na své druhy. Ti vypadali velmi soustředěně. Povzdechl si. Je to normální? Cítím tu jenom cizí pachy, nic známého. Z myšlení ho však vytrhl čísi hlas.
"Vždycky jsem si přál snít se svými přáteli," zavrněl hnědě mourovaný kocour
"Ano... Prožívat sen s ostaními... K nezaplacení. Navíc, to ptacto, ta krajina... Jak v pohádce!" přitakala bělostná kočka. "Pojďme si te sen užít společně, než se z něho probudíme do reality!" Stará, šedivá kočka si odfrkla a očichala jakousi podivou spící myš.
"My nejsme ale ve snu," zamumlala vážně. Všechny přítomné kočky ztuhly. Obloha se najednou začala nebezpečně zatahovat, vypadalo to na bouři.
"A není cesty zpět,"
-----------------
Ohlédnu se. Všichni utíkají hlava nehlava, narážejí do sebe a jsou zmatení. Sama nevím, co se děje. Otevřeli dveře klecí, kde byli všichni zavření. Někteří týden, někteří rok, někteří celý svůj život. Teď je zajímá jediné: najít východ a dostat se na svobodu. Na to vysněnou svobodu. Do lesů. Daleko od těch krutých lidí.
Zavrtím hlavou. Jestli tu budu stát jako poleno, ostatní mě udupou k smrti. Musím něco dělat. A hlavně najít Fisu. Ta velká šedomodrá koule chlupů bude určitě nepřehlednutelná.
"Fiso! Fiso?!" neovládnu se a začnu pokřikovat ze všech plic. Žádná odpověď. Ani se nedivím, ostatní jsou kolem mne příliš hluční. Třeba už je venku a čeká na mne.
S touto myšlenkou jsem se rozeběhla přímo po proudu utíkajících zvířat. Ačkoli jsem byla téměř úplně vzadu, něco mi říkalo, že přežiji.
Výstřel.
Vmžiku se otočím. Mám pocit, jako kdyby se čas zpomalil. Tělo Fisy padá na zem. Zastřelili ji. Zastřelili moji jedinou kamarádku. Zrovna ji.
----------------------------
"Strongheart?" oslovila obrovského černého Dandriona šedomodrá Volverna. "Všichni jsou připraveni k útoku na město Cypriton. Mám vojákům něco vyřídit?"
"Ne, nemusíš jim nic vyřizovat. Jdu také do boje," řekla pevně Strongheart.
"Počkat, počkat... Je to nebezpečné!" začala vyšilovat šedomodrá Volverna. "Mohlo by se vám něco stát!"
"Aedelo... Jak jsi již mohla všimnout, jsem silná. Takže se ke mně nechovej, jako kdybych měla nulovou magii. Starej se hlavně o sebe a své válečníky," zamumlala relativně klidně Strongheart. Aedela se otřepala a bleskově odkráčela pryč.
"Dnes bude nejdůležitější město Jižního Flying Hills, Cypriton, dobyto,"
----------------------
Flag Counter